PRISTATYMO SĄLYGOS

Šios pristatymo sąlygos galioja užsakant prekes internetinėje parduotuvėje www.domiko.lt

1. Prekių atsiėmimas mūsų biure yra nemokamas:
1.1. Prekė paruošiama atsiėmimui ne vėliau kaip per 12 valandų nuo užsakymo gavimo. Apie atsiėmimui paruoštą užsakymą pirkėjas informuojamas el. paštu, telefonu ar SMS žinute. Jeigu dėl nenumatytų aplinkybių paaiškėja, kad prekės biure nėra pirkėjas informuojamas apie numatomą prekės paruošimą ir atsiėmimo laiką. Jeigu pirkėjo nurodytas terminas netenkina, užsakymas atšaukiamas, o pirkėjo sumokėta suma grąžinama į tą pačią mokėjimo įstaigos sąskaitą iš kurios buvo gauta.
1.2. Prekės gali būti atsiimtos www.domiko.lt biure adresu:
1.2.1. Krokuvos g. 13, Vilnius , DARBO LAIKAS I-V 9.00-16.00, savaitgaliais nedirbame;
2. Kurjerio pristatymas tiesiogiai yra mokamas.
2.1. Prekes tiesiogiai pristato: Omniva kurjeris.
2.2. Pristatymo terminas 1-2 darbo dienos. Tam tikroms prekėms gali būti nustatytas ilgesnis pristatymo terminas, kuris nurodomas prekės puslapyje.
2.3. Prekės pristatomos tik Lietuvoje.
2.4. Pristatymo kaina nurodoma prekių krepšelyje ir yra lygi 8 eur.
2.5. Perkant už 50 eur su PVM ir daugiau, pristatymas yra nemokamas.
3. Prekių pristatymas į paštomatą yra nemokamas.
3.1. Mūsų parduotuvėje įsigytas prekes galite atsiimti šiuose paštomatuose visoje Lietuvoje: Omniva paštomatai.
3.2. Nustatyta pristatymo kaina yra 0 eur. Ši kaina bus pritaikyta apsipirkimo metu pasirinkus pristatymo į paštomatą būdą.
3.3. Pristatymas į paštomatą parduotuvėje domiko.lt nustatytas kaip pagrindinis pristatymo būdas. Tolesniuose pirkimo žingsniuose galite pasirinkti kitą pristatymo būdą. Pristatymo kaina bus perskaičiuota arba panaikinta atsižvelgiant į pasirinktą pristatymo būdą.
3.4. Pristatymo terminas 1-2 darbo dienos. Tam tikroms prekėms gali būti nustatytas ilgesnis pristatymo terminas, kuris nurodomas prekės puslapyje.
3.5. Perkant už 50 eur su PVM ir daugiau, pristatymas visais atvejais yra nemokamas. 
4. Domiko.lt tiesioginis pristatymas Vilniaus mieste yra nemokamas. Prekės pristatomos sekančią darbo dieną kai yra užsakomos. Tam tikroms prekėms gali būti nustatytas ilgesnis pristatymo terminas, kuris nurodomas prekės puslapyje.
5. Prekėms, kurių neįmanoma pristatyti paštomatu dėl jų dydžio ir/ar kitų savybių, taikomas tik 2. arba 4. punkte nurodyti pristatymo būdai. Tokiu atveju perkant Jums bus leidžiama pasirinkti tik šiuos pristatymo būdus.
6. Prekių pristatymo metu privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimus turite teisę siuntos nepriimti. 

GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Šios grąžinimo sąlygos galioja užsakant prekes internetinėje parduotuvėje www.domiko.lt

1. Pirkėjas turi teisę per keturiolika dienų nuo ne maisto daiktų perdavimo jam grąžinti www.domiko.lt įsigytus daiktus pardavėjui ir atgauti už juos sumokėtą kainą. Pardavėjas pirkėjo sumokėtą sumą grąžina ne vėliau kaip per 14 dienų nuo daikto grąžinimo dienos.
2. Pirkėjo reikalavimas grąžinti įsigytas prekes tenkinamas, jeigu daiktai nebuvo naudojami, nesugadinti, išsaugotos jų vartojamosios savybės bei neprarasta prekinė išvaizda. Taip pat pirkėjas turi turėti įrodymus, kad jis daiktus įsigijo.
3. Grąžinant tinkamos kokybės prekes, grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Prekės turi būti grąžinamos tiesiogiai pardavėjo biuro adresu: Krokuvos g. 13, Vilnius, per kurjerį arba į Omniva paštomatą: OMNIVA Vilniaus 3 BURĖS PARKINGAS Krokuvos paštomatas. Tokiu atveju jeigu grąžinimas vykdomas dėl to,kad pirkėjui netiko prekės dydis ir prekė keičiama tokia pat tik kito dydžio preke, susigrąžinimą ir kito dydžio prekės pristatymą organizuoja pardavėjas. 
4. Tuo atveju jeigu prekės grąžinimo priežastis yra įsigyta netinkamos kokybės prekė, pardavėjas įsipareigoja savo lėšomis pakeisti prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Pinigai grąžinami per 14 dienų nuo netinkamos kokybės prekės grąžinimo momento. Netinkamos kokybės daikto grąžinimo išlaidas apmoka pardavėjas. Apmokamos tik įprastos grąžinimo išlaidos. Neapmokama pvz. ypač skubaus pristatymo išlaidos ar kitos įprastų rinkos kainų neatitinkančios grąžinimo išlaidos.
5. Pirkėjas neturi teisės grąžinti įsigytos prekės jeigu prekės trūkumas yra mažareikšmis.