Domiko.lt internetinė parduotuvė priklauso:

SENTIERO BALTIC, UAB
Įmonės kodas: 145228511
PVM kodas: LT452285113
Registracijos adresas: Naugarduko 15-25, LT-03226, Vilnius
Prekių atsiėmimas: Krokuvos g. 13, LT-09314, Vilnius
El. paštas: domiko@domiko.lt
Tel.: +370 677 03 518 

Esame oficialūs šio Belgų prekinio ženklo partneriai Lietuvoje:

 Trixie

https://www.trixie-baby.com/

Greitu metu žaismingas domiko.lt asortimentas pasipildys ir kitais nuotykiais bei išskirtinės kokybės produktų prekiniais ženklais.

Mūsų parduodamų prekių intelektinė nuosavybė yra saugoma. Kopijuoti ir platinti atvaizdus ar kitaip naudoti komerciniais tikslais be prekinių ženklų valdytojų sutikimo griežtai draudžiama. Bet koks pačių prekių kopijavimas ir gaminimas arba kitų trečiųjų šalių nukopijuotų ir pagamintų prekių platinimas ar įvežimas į rinką pažeidžiant intelektinę nuosavybę ir teisėtus prekinių ženklų valdytojų interesus yra draudžiamas ir visais atvejais bet kokie neteisėti veiksmai bus ginami LR ir ES teisės aktuose nustatyta tvarka.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad išvardinti veiksmai apima ne tik teisėtus prekinių ženklų valdytojų interesus ir nuostolius kurie bus išieškomi teismine tvarka bet ir yra baudžiami pagal LR Respublikos baudžiamąjį kodeksą:

204 str. Svetimo prekių ar paslaugų ženklo naudojimas:
1. Tas, kas neturėdamas leidimo svetimu prekių ženklu pažymėjo didelį prekių kiekį ar pateikė jas realizuoti arba pasinaudojo svetimu paslaugų ženklu ir dėl to padarė didelės žalos, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.
2. Tas, kas neturėdamas leidimo svetimu prekių ženklu pažymėjo nedidelį prekių kiekį ar pateikė jas realizuoti arba pasinaudojo svetimu paslaugų ženklu ir dėl to padarė žalos, padarė baudžiamąjį nusižengimą ir baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu.
3. Už šiame straipsnyje numatytas veikas atsako ir juridinis asmuo.